Miała na sobie


Informacje

Dodany: 2020-10-14
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu

cyt. z sex telefonu, gsm

foto
Czerpanie przyjemności

foto
Stosunek powinno


Miała na sobie krótką spódniczkę oraz zieloną bluzkę, która podkreślała ciemną karnację skóry. Stanowiła dla niego niepowtarzalny, piękny widok. A na dodatek uśmiech nikiedy nie znikał z jej ust. Była uosobieniem południowej piękności. Dopiero parę godzin temu poznał ją, a wydawało mu się, jakby znali się już od dłuższego czasu. Maria siedziała przy stole z małą Josephine na kolanach. Bawiła się oraz żartowała z nią. Morten od razu zauważył, że mała Josephine u wielbia matkę. Mimo że wychowywała się w luksusowym otoczeniu, nie była rozkapryszonym dzieckiem. Czuła pełny respekt przed matką oraz działo się to bez uszczerbku dła ich wzajemnych uczuć. A teraz idź do łazienki, umyj ręce oraz buzię. Kiedy dziewczynka zniknęła za drzwiami, Maria podniosła nagle wzrok, jakby czuła, że Morten ją obserwuje. Ptzez dłuższy czas wpatrywali się w siebie w milczeniu. Mortenowi wydawało się, że w oczach Marii widzi odbicie własnej duszy. Naraz rozległ się przyjacielski głos Emanuela. Morten... mam nadzieję, że rozumiesz, jak bardzo cieszymy się

ja oraz moja mała Maria że jesteś tu z nami. A jeśli chodzi o moją wnuczkę... pewnie zastanawiasz się, gdzie jest jej ojciec. Cóż, był kiedyś młody człowiek, ale zginął tragicznie... Pięć lat temu... zanim Josephine się urodziła.

Maria podniosła się, stanęła za ojcem oraz położyła cyt. z sex telefonu dłonie na jego ramionach. Wystarczy już tych smutnych wspomnień na dzisiaj, ojcze.

Top