Wymaga być nonszalancki


Informacje

Dodany: 2019-09-19
Kategoria: Nowości

Tagi dla artykułu

dorosłość, gsm, (np na sex telefon), telefon

foto
poszukujesz nowych

foto
Wprawdzie sex


Seks da się wykonywać na sporo różnych styli i nie chodzi tu jedynie o korzystanie z nieprzebranych układów portretowanych w magazynach dla kobiet. Da się go dodatkowo uprawiać przez telefon, skoro jedynie odszuka się (np na sex telefon) dewizy tej zabawy.

Bezprecedensową wytyczną będzie wybranie luźnego okresu na przeprowadzenie połączenia. Nie trzeba bowiem telefonować natenczas, skoro ma się w swojej mózgownicy sporo rzeczy, jakie nie pozwalają się odprężyć. Warto także sprawdzić, czy nikt nie będzie w tym czasie denerwować, inaczej telefonować jedynie wówczas, jak ma się wolne mieszkanie. Jeżeli w trakcie rozmówki samiec nagle posłyszy własnego lokatora bębniącego do wrót to bankowo nie będzie umieć utrzymać swojego ostrego podniecenia.

Dzierżąc już odjazdowe oraz kameralne miejsce, należy przejść do atrakcji. Dzwoniąc, należy bezwarunkowo się wyluzować i pomyśleć o elementach tabu. Sex telefon pozwala na zboczenia i nie toleruje anatomicznych sloganów oraz wysoce grzecznych zwrotów.

Wymaga być nonszalancki, stąd tak trzeba utrzymywać rozmowę. Ażeby była ona ustawicznie ciekawsza, należałoby wpasować się w pewną funkcję. Przystoi poczuć się przy słuchawce jak w intensywnym obrazie seksualnym i zagrać np. pielęgniarkę, żandarma albo zmysłową mniszkę. Przystoi opowiadać o wszystkim tym, co chciałoby się wykonywać z piękną kobietą. Dla osób ogromnie nieustraszonych znakomitą opcją potrafi być uprawianie seks telefonu w asyście przyjaciółki. Podnieta o ostatnim, iż ktoś słucha tychże wulgarnych opowieści bywa rozbrajająca i przynosi błogi zastrzyk emocji.

Oczywiście powinieneś tak uprawiać erotyczny telefon, by to on wywoływał szczęśliwość. Faceci bywają różni i różne są ich upodobania seksualne oraz zboczenia. Którykolwiek prędko również pozna, co wpływa na niego przenikliwie i nadzwyczajnie. Wtenczas teraz z swobodą zacznie realizować konwersacje przez telefon pełne intymnych podtekstów. płomiennych słów i dewiacji.

Top